NEXTEC - Rewolucja w Twoim warsztacie

January 01, 2020

Nowy NEXTEC firmy HOLZ-HER rewolucjonizuje sposób pracy stolarni i przygotowuje je na wyzwania przyszłości. Podstawę technologii NEXTEC stanowi nowatorskie oprogramowanie firmy HOLZ-HER. Na monitorze maszyny można przy tym łatwo wybrać żądany typ szafki. W razie potrzeby można zmienić wymiary mebla i wybrać żądany materiał płyt oraz ilość sztuk do wyprodukowania. NEXTEC jest kompleksowym rozwiązaniem do produkcji mebli, ich indywidualnej i nowoczesnej prezentacji i efektywnej sprzedaży.

Wybór. Nakładanie. Gotowe. W trzech krokach do gotowego mebla!

Wybór

 

Wystarcza jedno kliknięcie myszki! Wystarczy komenda w postaci kliknięcia myszki i już tworzone są programy CNC dla wszystkich poszczególnych elementów. Następnie oprogramowanie BetterNest w sposób w pełni automatyczny i zoptymalizowany tworzy pakiety wybranego materiału płyt.

Nakładanie

 

Nakładanie materiału i uruchomienie programu! Teraz wystarczy po prostu nałożyć żądaną surową płytę na centrum obróbcze NEXTEC i wcisnąć Start programu. Resztę załatwia CNC: doskonałe formatyzowanie, wykonywanie wszystkich pionowych otworów i rowków - i absolutny highlight: wykonywanie frezów systemu Lamello-P w obrzeżach oraz frezów w kierunku X i Y w powierzchni materiału. Bez zmiany mocowania, bez straty czasu i jakości!

Gotowe

 

Całkowicie obrobione elementy! Gotowe obrobione elementy zdejmuje się teraz ze stołu maszyny, w razie potrzeby wykonuje się obrzeża i montuje korpus mebla z użyciem standardowych łączników, kołków, specjalnych łączników do nestingu lub łączników systemu P Lamello.

Grupa WEINIG mocno inwestuje w zakład produkcyjny Holz-Her

Ambitny projekt przyszłości rozpoczął się od symbolicznego wbicia łopaty w oddziale produkcyjnym firmy Holz-Her w austriackim Voitsbergu. Na liczącym...

Please reload

  • Vimeo - White Circle
  • Facebook - White Circle

HERR-HOLZ Sp. z o. o.

UL. JESIONOWA 22

44-177 CHUDÓW