(Kopie 10)

Grupa WEINIG

Maszyny i urządzenia do obróbki drewna litego i materiałów drewnopochodnych.


 

Innowacyjna, najnowocześniejsza technologia, kompleksowe usługi i rozwiązania systemowe aż po instalacje produkcyjne "pod klucz": Grupa WEINIG jest Państwa partnerem w zakresie rentownej obróbki drewna litego i materiałów drewnopochodnych. Jakość i ekonomiczność firmy WEINIG daje Państwu decydującą przewagę w globalnej konkurencji, czy to w handlu czy w przemyśle.

 

Ponad 100 lat doświadczenia
  • 1914 - Założenie firmy
  • 1969 - Okleiniarki 
  • 1993 - Centra obróbcze CNC
  • 2010 - HOLZ-HER GmbH staje się częścią grupy WEINIG
Globalna sieć i zorientowanie na klienta

Tworzymy dostęp do naszych klientów poprzez naszą markę i technikę, a partnerstwo powstaje dzięki naszej mocnej stronie w obsłudze posprzedażowej.

Ponad 100 lat rozwoju w branży

HOLZ-HER wyznacza impulsy, rozwija przyszłościowe pomysły i napędza rozwój technologiczny, aby wyznaczać długoterminowe standardy.

HOLZ-HER: dla środowiska

Jako innowacyjny producent maszyn, HOLZ-HER angażuje się w świadome podejście do natury i społeczeństwa. Członek BLUECOMPETENCE Alliance.

Produkcja HOLZ-HER

Jak w każdym przedsiębiorstwie przemysłowym, produkcja jest sercem firmy - to tutaj masowo wytwarzane są indywidualne, jednorazowe produkty w serii. Nowoczesne techniki produkcyjne w zakładzie produkcyjnym HOLZ-HER decydują o wysokiej jakości, elastyczności i ekonomicznych kosztach produkcji. Utrzymanie podstawowych kompetencji produkcyjnych w przedsiębiorstwie jest w HOLZ-HER najwyższym priorytetem.

Showroom HOLZ-HER

Udostępniamy Państwu w naszym centrum pokazowym maszyny i technologie, które inspirują i przekonują. Kompetentne doradztwo i pokazy na żywo przez naszych ekspertów HOLZ-HER, a także wgląd w ponad 100-letnią historię inżynierii - zapraszamy do centrum pokazowo-szkoleniowego HOLZ-HER!

 

Umów się na prezentację na żywo

HOLZHER Niemcy

HOLZ-HER GmbH
Großer Forst 4,
72622 Nürtingen, Niemcy

 

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.
 

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Filmy o produktach HOLZ-HER

Poznaj nasze maszyny

Tutaj możesz obejrzeć filmy o naszych produktach i dowiedzieć się więcej o maszynach.

 

Do strony z filmami