Nadruk

HOLZ-HER GmbH Großer Forst 4 72622 Nürtingen Niemcy

 

+49 (0)7022 702 - 0

info(at)holzher.com

www.holzher.de

 

Dyrektor zarządzający: Frank Epple Rejestr: Stuttgart HRB 733620 UST / ID-No.: DE 815169 432

HOLZ-HER GmbH jest spółką zależną Michael Weinig Aktiengesellschaft

Aktiengesellschaft z siedzibą w 97941 Tauberbischofsheim.

 

Adres:

Michael Weinig Aktiengesellschaft Weinigstraße 2/4 97941 Tauberbischofsheim Niemcy

 

+49 9341 860

Faks: +49 9341 7080 info(at)weinig.com

 

Nazwa firmy:

Michael Weinig Aktiengesellschaft

 

Reprezentowani przez Zarząd: Gregor Baumbusch (Przewodniczący) Dr. Mario Kordt

 

Przewodniczący rady nadzorczej: dr Thomas Bach

 

Honorowy członek rady nadzorczej: Ali M.T. Alghanim

 

UST / Numer identyfikacyjny: DE 146587898

 

Numer rejestru handlowego: HRB 560227 Sąd lokalny w Mannheim

Odpowiedzialność za zawartość

Zawartość naszych stron została stworzona z największą starannością. Nie możemy jednak ponosić odpowiedzialności za poprawność, kompletność i aktualność treści. Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami zgodnie z § 7 (1) niemieckiej ustawy o telemediach (TMG). Jednakże, zgodnie z §§ 8 do 10 TMG, jako usługodawca nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Nie ma to wpływu na obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Jeśli dowiemy się o odpowiednich naruszeniach, niezwłocznie usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza strona internetowa zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. W związku z tym nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za treść stron, do których prowadzą linki. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie linkowania. Stałe monitorowanie treści stron, do których prowadzą linki, nie jest jednak uzasadnione bez konkretnych oznak naruszenia prawa. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatorów stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiesz się o naruszeniu praw autorskich, poinformuj nas o tym. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, niezwłocznie usuniemy takie treści.

Dane techniczne

Dane techniczne są wartościami przybliżonymi. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w konstrukcji i wyposażeniu, ponieważ maszyny HOLZ-HER są stale rozwijane. Ilustracje nie są wiążące. Niektóre maszyny zawierają wyposażenie specjalne, które nie wchodzi w standardowy zakres dostawy. W celu uzyskania lepszych informacji i wizualizacji, niektóre maszyny są pokazane na zdjęciach lub filmach bez dostarczonej maski ochronnej.

Ceny

Ceny podane na stronie internetowej nie są wiążące. Przykładowe oferty, które można pobrać, nie są wiążące.

Wersje dla poszczególnych krajów

Międzynarodowe rozpowszechnienie sieci WWW oznacza, że niniejsze strony odnoszą się do produktów lub usług, które mogą nie być dostępne w danym kraju, mogą nie być jeszcze dostępne w danym kraju lub mogą być dostępne pod inną nazwą i w innej wersji.

(Kopie 1)

Produkcja, koncepcja, projekt, rozwój Lingner Consulting New Media GmbH Rosenberg 1 DE - 74072 Heilbronn 07131 - 642 90 30 info(at)lingner.com https://lingner.com