(Kopie 14)

USŁUGI HOLZ-HER

SERWIS

Serwis online lub na miejscu. Żadna odległość nie jest dla nas przeszkodą - Państwa satysfakcja jest naszym celem!

Nasi wykwalifikowani serwisanci dbają o to, aby Państwa maszyna HOLZ-HER spełniała swoje zadania. Podczas uruchomienia zapewniają sprawny przebieg instalacji i próbnej pracy. Jednocześnie są kompetentni odnośnie napraw i przebudowy maszyn w celu spełnienia Państwa oczekiwań. Naszym celem jest nieustanne zapewnianie jak najlepszego serwisu dla naszych klientów. Ważna jest dla nas elastyczność i nastawienie na rozwiązywanie problemów. Zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu online lub na miejscu, ponieważ tylko my dajemy gwarancję na przeprowadzone naprawy i przebudowy. Wybór serwisu HOLZ-HER to inwestycja, która się opłaca!

Skontaktuj się z nami

CZĘŚCI ZAMIENNE

Jakość w każdym szczególe - oryginalne części zamienne HOLZ-HER do Państwa stacjonarnych maszyn do obróbki drewna.

Wysoki poziom produkcji i stopień standaryzacji oraz odpowiednie stany magazynowe gwarantują klientom HOLZ-HER szybką dostępność wszystkich niezbędnych części zamiennych i zużywających się.

Części zamienne firmy HOLZ-HER powstają wraz z rozwojem maszyny i dlatego są optymalnie dopasowane do każdego modelu. I nie tylko to: części zamienne HOLZ-HER stale się rozwijają, są dostosowane do najnowszych wymagań technicznych i dlatego są zawsze zgodne z aktualnym stanem techniki. Tylko oryginalne części zamienne HOLZ-HER mogą zagwarantować wydajność Państwa maszyn i urządzeń HOLZ-HER.

Skontaktuj się z nami

SZKOLENIA

Indywidualny program szkoleniowy. Całe know-how: obsługa urządzeń, programowanie oprogramowania, konserwacja i kontrola.

Szkolimy Państwa pracowników, aby stworzyć jak najlepsze warunki do optymalnej integracji naszych maszyn HOLZ-HER z Państwa procesem pracy. Nasze oferty szkoleń obejmują ogólne tematy związane z produktami HOLZ-HER lub mogą być specjalnie dopasowane do Państwa indywidualnych wymagań.

W zależności od Państwa wymagań, szkolenia odbywają się w naszych zakładach w Voitsberg Austria, Mooresville USA, Nürtingen Niemcy i/lub w Państwa siedzibie. Nasze sale szkoleniowe HOLZ-HER na całym świecie są wyposażone w najnowszą technologię prezentacji.

 

Skontaktuj się z nami

Zawsze do dyspozycji: Państwa wykwalifikowany doradca

Czy potrzebują Państwo wsparcia? Nasi eksperci serwisowi chętnie udzielą porady

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo szybko odpowiedzi na pilne pytanie, czy też mają poważny problem z urządzeniem - zawsze służymy Państwu pomocą. Nasi wyspecjalizowani technicy oferują Państwu swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Chętnie zajmą się Państwa problemem i przedstawią rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb. W celu otrzymania własciwej odpowiedzi na Państwa zapytanie od odpowiedniego eksperta, należy wypelnić poniższe pola formularza.

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.

Filmy o produktach HOLZ-HER

Poznaj nasze maszyny

Tutaj możesz obejrzeć filmy o naszych produktach i dowiedzieć się więcej o maszynach.

 

Do strony z filmami